Gamtos artumas mieste

Nors gyvensite centrinėje miesto dalyje, čia kas rytą prabusite pažadinti gamtos garsų, nes gyvenvietė įsikūrusi išskirtinėje, mažai apstatytoje miesto vietoje Pilaitės, Viršuliškių ir Justiniškių sankirtoje. Netoliese „Vilniaus vakarų“ – beržynėliai ir vieni didžiausių Vilniuje tvenkinių, kurių apylinkės labiau primena ramią užmiesčio vietovę nei pulsuojantį miestą. Vieta išties unikali – Vakarinį aplinkelį ir Pilaitės prospektą pasieksite per kelias minutes, lygiai tiek pat užtruksite eidami pasivaikščioti iki artimiausio tvenkinio. Čia visa skirta Jums – gaivus tvenkinių vanduo atsigaivinimui karštą vasaros dieną, takeliai ramiems pasivaikščiojimams, šviežias beržynėlių oras padėsiantis atsipalaiduoti po dienos darbų.

Laisvalaikis Jūsų kieme

Šalimais esanti gamta savaime kviečia sportuoti gryname ore – bėgioti, plaukioti, važinėtis dviračiais, vaikščioti. Tai pramogos, kurias greitai pamėgs visa šeima. Turintiems mažesnių vaikų, laisvalaikio praleidimo vietų taip pat nereikės ieškoti toli – daugiabučių teritorijoje bus įrengtos dvi unikalios mažosios architektūros formų žaidimų aikštelės. Jose gyventojai ras populiariausių užsiėmimų įrenginius: įvairaus amžiaus vaikams pritaikytas supynes, smėlio dėžes, čiuožyklas, modernias laipynes. Aplink laisvalaikio erdves bus įrengti mediniai suoliukai, todėl tėvai galės patogiai stebėti saugiai žaidžiančius savo vaikus.

Kotedžai kokybiškam gyvenimui

„Vilniaus vakarų“ kotedžai – vieni iš nedaugelio rinkoje, kuriuose gyventojai mėgausis tokia privalumų gausa. Čia įsikūrusios šeimos galės gyventi itin patogiai, nes visi kotedžai turės garažą bei stoginę stovėjimo vietą, o viename pastate projektuojama tik po 2 kotedžus – tai suteiks papildomo privatumo ir ramybės. Kiekviename kotedže suprojektuota erdvi terasa pirmajame aukšte ir balkonas antrajame aukšte – kad įkvėpti gryno oro ir pasigrožėti Jus supančia aplinka galėtumėte iš bet kurios namų vietos.

Mažaaukštė gyvenvietė

Gyvenvietėje saulės neužstos aukšti pastatai, nes čia vyraus tik mažaaukščiai namai – dviejų aukštų kotedžai ir trijų aukštų daugiabučiai. Kiekviename daugiabutyje bus vos po 17-18 butų, todėl tikrai pažinosite ne tik kaimynus, gyvenančius Jūsų aukšte, bet ir kituose dviejuose aukštuose. Daugiabučiai turės požeminę parkavimo aikštelę, o atstumai tarp gyvenvietės namų bus išlaikomi dideli. Todėl įsikūrę „Vilniaus vakaruose“ pajusite, ką reiškia gyventi erdviai, mėgautis privatumu ir ramybe savo namuose.

Namai sukurti Jums

„Vilniaus vakarų“ butai ir kotedžai projektuojami taip, kad visa būsto erdvė būtų išnaudojama maksimaliai – daugiau erdvės Jūsų poreikiams ir mažiau nereikalingiems perėjimams ir koridoriams. Naujakuriai gali rinktis iš optimalaus dydžio 1, 2 ir 3 kambarių butų su balkonais arba terasomis, orientuotomis į vidinį kiemą, arba 126.40, 138.01 ir 138.22 kv.m. kotedžų su privačiu kiemeliu bei balkonu antrame aukšte. Daugiabučiuose bus įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema. Tai užtikrins šilumą ir jaukumą namuose ištisus metus.

SUŽINOKITE KAINĄ

KONTAKTAI

SUŽINOKITE KAINĄ

KONTAKTAI

© 2017 Vilniaus vakarai